Oświetl Swoją Drogę

NEBO® to amerykańska marka – jeden z największych na świecie dostawców zaawansowanych technologicznie produktów LED.

Marka NEBO® należy do jednej z najlepiej sprzedających się na świecie linii innowacyjnych a zarazem przyjaznych dla konsumenta latarek i narzędzi. Przyjęta misja „oświetlenia świata” wspiera niezależne małe firmy, poprzez oferowanie wysokiej jakości produktów oświetleniowych LED w przystępnej cenie.

Wraz z postępem technologicznym, konsumenci wymagają lepszej jakości w dotychczasowej cenie. NEBO® koncentruje się na zmniejszeniu zużycia energii i skupia się na całym aspekcie „zielonego” życia wykorzystując diody LED COB, technologie soczewek i latarki akumulatorowe.

Innowacja jest kluczem do sukcesu NEBO®. Każdego dnia projektanci produktów i inżynierowie ciężko pracują w bazie w Grand Prairie (Teksas), aby konstruować nowe i ekscytujące produkty, które przyniosą korzyści wszystkim użytkownikom.

Produkty NEBO®  to nowoczesność w połączeniu z jakością najwyższej klasy przy racjonalnej cenie – poręczne oświetlenie, które rozjaśnia nie tylko nasze drogi, ale także nowe horyzonty technologii.

Opatentowane Technologie NEBO®

C • O • B – Chips on Board (diody wielozłączowe)
Innowacyjna technologia LED COB polega na mniejszych i lepiej skupionych diodach LED, które są montowane bezpośrednio na płytce drukowanej, działającej w jednym module oświetleniowym. Główne zalety LED COB: • Światło bez efektu pulsacji • Brak efektu wielopunktowej emisji światła• Znikoma awaryjność • Odporność na wahania napięcia i prąd udarowy • Bardzo niski pobór mocy
OCTM – Optimized Clarity (Optymalizajcja przejrzystości światła)
Eliminując nierównomierne rozprzestrzenianie się promieni świetlnych, technologia OC™ - Optimized Clarity zapewnia intensywne, przejrzyste, czyste, równomierne światło, które jest przyjazne dla oczu. Ta technologia pozwala, aby wiązka światła była tak samo jasna na brzegu strumienia, jak i w jego środku . Szczególnie jest to istotne dla trybu powodziowego.
ARCUS™
ArcusTM to nowa, opatentowana technologia COB LED, która umożliwia precyzyjnie kształtowanie wiązki światła, zapewniając optymalne, jasne i jednolite oświetlenie skierowane dokładnie tam, gdzie jest potrzebne.
FLEX-POWER™
Technologia FLEX-POWER™ umożliwia elastyczne wykorzystanie różnych ilości baterii do zasilania światła.